Ploma Daurada

 PARTICIPA EN L’ELECCIÓ DELS PREMIS PLOMA DAURADA I PLOMA DE PLOM 2014

Cartell Votacions 2014

 

Recull d'imatges dels Ploma Daurada

PLOMA DAURADA 2006

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • ARMAND DE FLUVIÀ (heraldista i President d’Honor del Casal Lambda)

  • XAVIER AMORÓS (poeta i escriptor)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR PILAR PÉREZ (infermera)

  • RADIO PUNT 6 CAMP

  • PRIOR DE L’ESGLÉSIA DE SANT PERE

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR ANTONI COLL I GILABERT (periodista)

  • LLUÍS MIQUEL PÉREZ (Alcalde de Reus)

  • DEPARTAMENT DE SANITAT DEL PRINCIPAT D’ANDORRA

PLOMA DAURADA 2007

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • JORDI ESCODA (periodista)

  • ESTHER NOLLA (presidenta d’AMPGIL)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR AMNISTIA INTERNACIONAL (Delegació de Tarragona)

  • JOSEP GRAMUNT (fotògraf)

  • RAÚL JUAREZ (propietari del bar Green Dog)

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR FORO ESPAÑOL DE LA FAMÍLIA (Delegació de Tarragona)

  • RENFE (Delegació de Tarragona)

  • LAURA ALABAU (jutgessa de Dènia)

PLOMA DAURADA 2008

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • ELISABET VENDRELL (presidenta de l’Associació de Famílies Lesbianes i Gais)

  • CARLA ANTONELLI (actriu i dirigent transsexual)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR VENTDELPLA (sèrie de TV3)

  • IKER GARCIA (actor)

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR JAUME PUJOL (Arquebisbe de Tarragona)

  • CRISTINA LOPEZ SHLICHTING (periodista)

PLOMA DAURADA 2009

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • JORDI PETIT (militant pels drets LGTB)

  • TEBAC (grup de teatre)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR ANNA CASAMITJANA (mare activista)

  • MIQUEL ABRAS I MÚSICA GLOBAL S.L. (cantant i productora)

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR PILAR URBANO (periodista i escriptora)

  • GLORIA MARÍA TOMÁS GARRIDO (professora de bioètica)

PLOMA DAURADA 2010

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • MARTA SALVANS (lluitadora transsexual)

  • MIGUEL ÁNGEL LÓPEZ (director de la revista ZERO)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR CASAL DESPERTAFERRO

  • CENTRE DE LECTURA DE REUS

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR GRUP DE COMUNICACIÓ INTERECONOMÍA

  • TRIBUNAL SUPREM

PLOMA DAURADA 2011

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • MANEL VERNET (militant d’H2O)

  • MOISÉS (transsexual masculí)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR GAiXAMPLE (serie de TV per internet)

  • EL INTERMEDIO (programa de TV)

  • MÓNICA NARANJO (cantant)

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR MARIA ROSA GUTÉS PASCUAL (jutgessa)

  • XAVIER ORCAJO (periodista)

  • MIGUEL CELDRÁN (alcalde de Badajoz)

PLOMA DAURADA 2013

MENCIÓ HONORÍFICA:

  • GINA SERRA (activista transsexual)

  • JOANA LÓPEZ (activista transsexual)

PLOMA DAURADA:

  • GUANYADOR ARRAN (organització juvenil de l’esquerra independentista)

  • IDEM TV (televisió digital especialitzada en temàtica LGTB)

PLOMA DE PLOM:

  • GUANYADOR JORGE FERNÁNDEZ DÍAZ (ministre de l’Interior de l’Estat espanyol)

  • GLORIA CASANOVA (professora de la Universidad Cardenal Herrera)